Služby

Vyberte si z našej ponuky profesionálnych služieb
a skrášľujúcich procedúr

Profhilo® H + L

Profhilo® H + L je prvý stabilizovaný injekčný produkt na báze kyseliny hyalurónovej (HA) bez BDDE na ošetrenie pružnosti pokožky a remodeláciu, nielen na vyplnenie linií a vrások. Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg / 2 ml) nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo. 

Profhilo® poskytuje vynikajúce výsledky ako ošetrenie samotné alebo v kombinácii s inými estetickými úpravami, ktoré sú v súčasnosti v ponuke. Profhilo® H + L sa má používať v oblastiach postihnutých laxitou pokožky, ako sú malárne a submalárne oblasti tváre. Profhilo® H + L vyživuje dermálne bunky a obnovuje pevnosť pokožky. Profhilo® H + L významne zlepšuje kvalitu tkanív, a to aj v náročných tvárových oblastiach a je významným doplnkom k iným estetickým ošetreniam a zákrokom pri použití dermálných výplní.

AKO Funguje PROFHILO® 

Ako stabilizovaný produkt Profhilo® vydrží v pokožke asi 28 dní. Počas tejto doby prebieha stimulácia 4 rôznych druhov kolagénu a elastínu pomalým uvoľňovaním HA. Výsledkom stimulácie je významné zlepšenie tkaniva. Nemôžeme preto tvrdiť, že Profhilo® posilňuje pokožku, pretože má tiež významný napínací / liftingový účinok na tkanivo. Nejedná sa o klasickú mezoterapeutickú ani výplňovú techniku Jedná sa o biorevitalizačnú techniku (booster) na zlepšenie kvality kože je to efektívna, rýchla a bezpečná forma omladenia. Prevencia starnutia – stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu a obnovuje hladinu kyseliny hyalurónovej.

Čítaj viac

Hodvábne Nite

Čo je metóda hodvábnych kolagénových nití?

Je to bezbolestná, neinvazívna metóda bez použitia ihly a anestézie, ktorú môžu ponúkať iba autorizované profesionálne salóny. Tieto kolagénové nite sú založené na nano-technológii a pomáhajú prirodzeným spôsobom omladiť, regenerovať a revitalizovať pokožku. Pri aplikácii sa využíva tzv.TDN (Transfer Double Nanoshere) technológia, pomocou ktorej do pokožky penetrujú aktívne ingrediencie. Následne dochádza k fúzii nano-nití a pokožkou a tak sa vypĺňajú vrásky a jemné línie.

Výhody ošetrenia: stimulácia vlastných kolagénových vlákien, badateľné zjemnenie a redukcia vrások, účinná prevencia proti starnutiu pokožky, bez použitia ihly, nevyžaduje rekonvalescenciu, ,viditeľné výsledky už aj po prvom ošetrení

Po aplikácii sa môžete tešiť na: prirodzený lifting, omladenú, rozžiarenú pokožku, silný anti-age účinok s regeneráciou, redukciu vrások, vláčnu, hydratovanú pleť, zvýšenú elasticitu a tonizovanú pokožku

Čítaj viac

Prístroj Genius

Princíp fungovania

Je to nová generácia kozmetického ošetrenia so spojením 3 mimoriadne efektívnych technológií ktoré sú spojené do jediného celku.

Jediná hlavica v priebehu ošetrenia súčasne dodáva pokožke výživu, zjemňuje ju a pomáha redukovať vrásky pomocou kapslových korundových hlavíc ktoré vyvíjajú svoj účinok cez špecifické prípravky.

Rádiofrekvenčná hlavica spevňuje a omladzuje pleť.

Technológia GENIUS

3 v 1 pokročilé tvárové ošetrenie: PEELING + VPRAVOVANIE + OKYSLIČENIE.
Všetky tri funkcie umožňujú simultánne pôsobenie pomocou na tento účel vytvorených prípravkov.

Exfoliícia povrchových vrstiev
Vpravovanie a revitálizačných výživných látok
Okysličenie prirodzeným spôsobom ktoré je generované znútra

Koncepcia GENIUS 3 v 1

Celá technológa bola inšpirovaná všeobecne známou liečivou silou prírodných prameňov. Termálne pramene sú známe ich vysokou koncentráciou kysličníka uhličitého, ktorý pomáha stimulovať okysličenie pokožky. Súčasne hlavica vykonáva peeling pokožky a vytvára tak optímálne prostredie na vpravovanie nevyhnutnej výživy počas aj po ošetrení. Zároveň šetrí aj čas, nakoľko 3 akcie prebiehajú súbežne.

Hlavné benefity ošetrenia:

 • Ideálne 3 v jednom tvárové ošetrenie
 • Vhodné pre všetky typy pleti
 • Okamžitý peeling, rozjasnenie, spevneie, rozžiarenie a presvetlenie pokožky
 • Inovatívna patentovaná technológia okysličenia
 • Rýchle a efektívne ošetrenie na špeciálne príležitosti
 • Prirodzené okysličenie pokožky s dlhodobými účinkami
 • Personalizované a jednorázové komponenty pre maximálnu hygienu
 • Ideálne tak vo forme samostaného ošetrenia, alebo začleniť v kombinácií s iným ošetrením


Rádiofrekvenčná technológia

Multipolárna RF je technológia 3.generácie. Jednoduhé použitie s maximálnym výsledkom. Okamžite viditeľné účinky na zlepšení kontúry tváre – výsledky sú dlhodobé bez použitia plastiky
Účinky RF

 • Redukuje jemné aj hlbšie vrásky
 • Spevňuje a omladzuje pokožky
 • Spevňuje kontúry tváre
 • Redukuje celulitídy a pomáha odstraňovať nežiadúce tukové ložiská
 • Zjemňuje strie


Ako funguje multipoárna RF

Ide o bezbolestnú fokusovanú a optimálnu RF energiu, ktorá cez 3 a viac elektród pôsobí na ošetreované miesto. Takéto fokuosané dodanie energie vyvoláva okamžite viditeľné účinky. Pre lepšie výsledky sa doporučuje vo forme kúry. Cielené ošetrenie tváre regeneruje kolagénové vlákna v derme
Technológia 3.generácie

Ani progeneračné monopolárne ani bipolárne RF (2.generácia) nie sú fokusované, čiže potrebujú väčšiu energiu k dosiahnutiu výsledkov, čo prehrieva kožu blízko elektród. Toto môže vyvolať bolesť a predstavuje väčšie riziko popálenia .

3.generácia RF technológie má jedinečnú konfiguráciu sofistokovane kontrolovaného algoritmu , čo zabraňuje prehriatiu a nepotrebuje pritom chladiace mechnizmy.

Ošetrenie je veľmi príjemné a bezbolestné.

Čítaj viac

Plasma Fibroblast

Plasma Fibroblast (alebo Plasma lifting) je najnovšia a neinvazívna technika na odstránenie spadnutých viečok, vačkov pod očami, vrások na čele, okolo očí, úst a uší, na lícach a krku alebo strií.

Táto na prvý pohľad jednoduchá metóda je založená na princípe elektrostatickej energie, plasmy, vodivosti ľudského tela a schopnosti fibroblastov (buniek v ľudskej koži) množiť sa a tvoriť kolagén pri strese bežne spôsobnenom podráždením (rez, vpich). Jedná sa o nechirurgický zákrok, pri ktorom nedocháda k porušeniu pokožky rezaním alebo vpichom.

Pri správnom prevedení a následnej starostlivosti nemá táto metóda prakticky žiadne riziká poškodenia kože, očí alebo iných orgánov či nežiadúce účinky ako napríklad zápal, horúčka, nutnosť užívania medikamentov atď.

Po zákroku nie je nutná hospitalizácia, pobyt v posteli ani dovolenka (samozrejme ak klient nepracuje v extrémne znečistenom prostredí). Stopy po zákroku vo forme malých bodiek sú viditeľné niekoľko dní, čo ale nijako nenarúša bežné denné aktivity. Akurát v prípade horných očných viečok sa vyskytuje opuch 1-2 dni.

Starostlivosť o oblasť pleti po Plasma Fibroblast zákroku.
Aby celý proces hojenia prebehol správne a dospeli sme až k želanému stavu je starostlivosť po zákroku kľúčom k danému výsledku.
Bezprostredne po zákroku môže klient pociťovať jemné pálenie alebo svrbenie, keďže anestetický krém prestáva účinkovať, no čoskoro sa to stratí.

Oblasť, ktorá bola ošetrovaná môže byť jemne napuchnutá a bodky vytvorené plasma perom po chvíľke stmavnú. Aj keď je starostlivosť podstatná počas celej doby až do obnovenia pleti (cca 28 dní), najpodstatnejších je 24 hodín po zákroku. Počas tejto doby je potrebné:

 • ošetrenú oblasť chrániť pred vodou a slnkom, udržiavať čistú a suchú a aplikovať výlučne zelený krém č.1 na ošetrenie (tento je vo forme spreja) 3-5 krát.
 • ošetrované miesta ničím nezakrývajte ani nepoužívajte mejkap (5-8 dní) na prekrytie
 • krém nastriekajte na čistý odlíčovací tampón a jemne priložte na danú oblasť.
 • v žiadnom prípade oblasť nešúchajte!
  prípravok môžete používať pokiaľ budú viditeľné znaky po zákroku (začervenanie, bodky, opuch)

Kontraindikácie

Vo všeobecnosti je kontraindikáciou akýkoľvek neprirodzený stav pokožky, nadmerné podráždenie, výrazné akné rovnako aj tmavý odtieň pleti (stupeň 6 na Fitzpatrickovej škále).

Ošetrenie nevykonávame:

 • Na materinských znamienkach a melanómoch
  Rovnako v prípade:
 • Dermatitídy a ekzému
 • Otvorených rán
 • Lupusu
 • Rakoviny
 • Psoriázy a Vitiliga
 • Diabetu
 • Alergie alebo intolerancie na produkty, ktoré sa používajú pri ošetrení
 • Ak bol klient liečený liekmi na riedenie krvi
 • Ak klient bral lieky na akné (Roacccutane) v priebehu posledných 12 mesiacov
 • Tehotenstva a dojčenia
 • Imunodeficiencie alebo autoimunitného ochorenia
 • Ak má pacient kardiostimulátor
Čítaj viac
Marcelle_Plasma_Fibroblast-min

Aplikácia kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá je prirodzenou a dôležitou súčasťou pokožky. Má hydratačné a vysoko-elastické vlastnosti, ktoré dodávajú pokožke dokonalý tvar, hebkosť a prirodzenosť.

S pribúdajúcim vekom však koncentrácia kyseliny hyalurónovej v koži ubúda, kožné väzivo ukladá menej vody, čím pokožka stráca elasticitu, tvoria sa vrásky a menia sa kontúry tváre. Využívanie tejto kyseliny v estetickej kozmetike je veľmi obľúbené, nakoľko výsledok je efektný, pokožka vyzerá hladšie, sviežo a mladšie.

Kyselina hyalurónová odstraňuje všetky typy vrások, modeluje a upravuje kontúry a nerovnosti tváre a dodáva pokožke hĺbkovú hydratáciu. Pôsobí teda ako lifting a zároveň prinavracia stratený objem.

Procedúra sa vykonáva ambulantne a na miesta aplikácie sa nanáša krém na znecitlivenie, čiže bolesť takmer necítiť. Materiál sa pomocou injekčnej striekačky s tenkou ihlou zavedie priamo pod vrásku, vyplní ju zvnútra a vďaka vytvorenému objemu ju tak okamžite odstráni.

Krátko po procedúre sa môže objaviť jemné začervenanie, modrinka, opuch, svrbenie alebo mierna bolesť. Tieto príznaky však zväčša zmiznú do dvoch dní. Výsledný efekt vydrží 6-12 mesiacov, podľa ošetreného miesta a aplikovaného materiálu.

Čítaj viac

Aplikácia botulotoxínu

Aplikácia botulotoxínu je veľmi účinná a spoľahlivá metóda na korekciu vrások, ktorá dokáže zmierniť až zamedziť zvýšenú mimickú aktivitu a tým vyhladiť mimické vrásky.

Botulotoxín sa aplikuje do mimického svalstva a dočasne zníži hybnosť čím zabraňuje prejavom a vzniku nových mimických vrások.

Účinok nastupuje u mnohých už do 48 hodín, plne rozvinutý je po 14 dňoch a trvá priemerne 3-6 mesiacov po prvej aplikácii, po ďalšej aplikácii sa účinok spravidla predlžuje na 6-12 mesiacov.


Najčastejšie sa používa na odstránenie:
• vrásky hnevu (tzv. glabella)
• horizontálne vrásky v oblasti čela
• vejárovité vrásky v okolí očí
• vrásky v oblasti nosa
• vrásky v oblasti dekoltu a krku
• vrásky v okolí úst a brady


Zákrok sa nevykonáva u klientov mladších ako 18 rokov, u tehotných a dojčiacich žien a u pacientov s nervovo-svalovým ochorením.


Botulotoxín a výplňové materiály aplikuje MUDr. Magdaléna Szabó Bodáková.

Čítaj viac
botulotoxin_marcelle
cistenie-pleti-ultrazvukom

Čistenie pleti ultrazvukom a vpravovanie biologicky aktívnych látok (bal) do pokožky

Prístroj využíva pôsobenie ultrazvukových vĺn na kozmetické ošetrenie tváre, krku a dekoltu. Moderný a efektívny spôsob pre jemné ošetrenie pleti s okamžite viditeľným výsledkom.

Skin Scrubber funckie 3v1:
Čistenie pleti a peeling – Pracuje sa s navlhčenou pleťou. Ultrazvuk vytvára kmitanie, ktoré vodu z pokožky vháňa do pórov a tým póry účinne čistí. Oscilačná frekvencia ultrazvuku zbavuje pleť odumretých buniek, dochádza k vyhladeniu pokožky, odstráneniu zbytkov kozmetických prípravkov a nadbytku kožného mazu. Účinne odstraňuje čierne bodky a znižuje výskyt pigmentácie. Čistenie pleti ultrazvukom je veľmi príjemné a bezbolestné, bez naparovania a nepríjemného vytláčania. Pleť je po ošetrení jemná, viditeľne vyhladená a pokožka je pripravená pre absorpciu aktívnych zložiek kozmetických prípravkov.


Použitie tohto kozmetického prístroja je veľmi jednoduché a bezbolestné. V porovnaní s chemickými metódami je ošetrenie pleti ultrazvukom jemné, bezpečné a nenarúša povrch pokožky. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti i pre citlivú pleť, bez zápalových procesov a akné. Výsledkom čistenia je viditeľne vyhladená, prežiarená a na dotyk jemná pokožka.

Účinky ultrazvuku:

 • odstránenie mazu a nečistôt
 • jemné a účinné čistenie pleti bez vytláčania, opuchov a fľakov
 • urýchlenie obnovy buniek
 • hĺbková hydratácia

 • zvýšenie prekrvenia a stimulácia metabolizmu buniek v pokožke
 • zvýšený prienik aktívnych látok z kozmetických prípravok do pokožky

 • peeling a rýchlejšia obnova buniek
Čítaj viac

Pleťové probiotické ošetrenia

Esse Probiotic Skincare, ktorá vznikla v roku 2002 v Južnej Afrike ponúka probiotickú – organickú starostlivosť o pleť. Vegan, cruelty free, ecocert, peta a fairtrade.

Prečo zvoliť ošetrenie pleti s kozmetikou Esse ?

Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré sú pre vás prospešné. Možno používate probiotiká pre zlepšenie črevnej mikroflóry, ale probiotiká sú práve tak isto prospešné aj pre vašu pokožku. Esse vyvíja nové probiotiká, ktoré majú schopnosť zmeniť mikroflóru na vašej pokožke, aby prospeli zdravému rozmanitému ekosystému.

Esse dodáva pokožke živé probiotické mikroorganizmy, ktoré bojujú s druhmi vyvolávajúcimi starnutie a vyživuje ich prebiotickými živinami tak, aby selektívne živila mikroorganizmy, ktoré zlepšujú mikroflóru vašej pokožky.
Umelé chemikálie znečisťujú ekosystém vašej pokožky, práve preto sú naše produkty certifikované ako organické, certifikátom Ecocert. 

Sme presvedčení, že zmysluplné produkty sú krokom k trvale udržatelnej a krásnej budúcnosti. 

Profesionálne – probiotické ošetrenie s Esse Vám zaručí dokonalú starostlivosť o vašu pleť. Každé jedno z 9. ošetrení je dôkladne zostavené pre potrebu klienta a stav jeho pleti. 

Ponuka probiotických ošetrení:

 • Hydratačné ošetrenie tváre
 • Ošetrenie citlivej pokožky
 • Rozjasňujúce ošetrenie tváre
 • Omladzujúce ošetrenie tváre
 • Detoxikačné ošetrenie tváre
 • Vyvažujúce ošetrenie tváre
 • Ošetrenie aknóznej tváre
 • Antioxidačné ošetrenie tváre
 • Probiotické ošetrenie tváre
Čítaj viac

BioRePeelCL3

Inovatívny produkt s patentovanou dvojfázovou technológiou, ktorá kombinuje biostimulačný, revitalizačný a peelingový účinok.
Obsahuje kyselinu trichlóroctovú, kyselinu vínnu, kyselinu citrónovú, kyselinu salicylovú a kyselinu laktobionovú. Aminokyseliny:Glycín, Prolín, Hydroxyprolín a Arginín.
Vitamíny: Vitamín C a Vitamín B2

Ošetrenie s dvojfázovým peelingom a biorevitalizáciou BioRePeelCl3 účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti starnutiu, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Jedná sa o bezbolestné a pomerne rýchle ošetrenie, ktoré si nevyžaduje rekonvalescenciu. Výborne sa kombinuje s injekčnými a prístrojovými technológiami.

Čítaj viac

Klientka absolvovala ošetrenie BioRePeelCL 3 – 4 krát v týždňových intervaloch.

Biostimulačný laser

Biostimulačný laser nachádza uplatnenie pri podpore hojivých a regeneračných procesov pokožky napr. akné, vrásky, poruchy pigmentácie, kuperózy (popraskané žilky), opar, lišaje, jazvy (aj keloidy), omrzliny, poleptania, hematómy, bolesti hlavy, začínajúce strie, jazvy po akné, regenerácia vlasov, regenerácia nechtov, popáleniny I. stupňa, biostimulácia pleti, regenerácia podkožia, začínajúce vitiligo, alergická dermatitída, po depilácii, permanentnom make-upe a po chemickom peelingu.

 • Ošetrenie laserom je nebolestivé a veľmi účinné.
 • Dokážeme individuálne riešiť akýkoľvek problém na pleti, príp. tele.
 • Laser má biostimulačný analgetický a protizápalový efekt.
 • Kombinácia laseru a domáceho ošetrenia so špeciálnou kozmetikou prináša až prekvapivé výsledky.
Čítaj viac
biostimulacny-laser

Estetická mezoterapia

Estetická mezoterapia je omladzujúca metóda, pri ktorej pomocou povrchových mikro vpichov aplikujeme do kože špeciálne roztoky, revitalizačné látky, ktoré obsahujú napríklad vysoké koncentrácie vitamínov, aminokyselín, minerálov, koenzýmov, nukleových kyselín a kyselinu hyalurónovú.
Vďaka tejto metóde bude vaša pleť hydratovaná, regenerovaná a vypnutejšia.
Estetickú mezoterapiu vykonávame pomocou Vital Injektora, Dermapenu a Derma rolleru .

CooLifting

Revolučné prístrojové ošetrenie pleti, ktoré ju rýchlo, bezpečne a bezbolestne viditeľne omladzuje.
Je vhodný na ošetrenie pokožky tváre, krku i dekoltu.
Metóda je založená na použití Coolifting pištole, ktorá na pokožku vysiela drobné ,,strely” cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a nízkou teplotou v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok, ako je kyselina hyalurónová a iné látky.

Účinky:

 • zlepšenie mikrocirkulácie pleti
 • podtlak a chlad – exponenciálne zvyšujú a zlepšujú prienik aktívnych atomizovaných častíc do pokožky
 • podpora tvorby kolagénu a elastínu v pokožke
 • stimulácia hlboko uložených tkanív pokožky (vplyvom nízkej teploty)

Výhody:

 • ošetrenie je bezbolestné
 • tlak a teplota sú technicky kontrolované
 • celoročná procedúra
 • okamžitý liftingový účinok (prakticky po 1. aplikácii) a rozžiarenie pleti
 • zlepšuje kvalitu pokožky, podporuje jej regeneráciu z dlhodobého hľadiska

Frekvencia ošetrenia:

 • samostatné ošetrenie – viditeľný efekt po 1.aplikácii
 • kúra – doporučujú sa aspoň 4 ošetrenia v 1- až 2-týždňovom intervale (zlepšuje sa celková textúra pokožky)
 • udržujúce ošetrenie – 1x za 3 mesiace.

Po ošetrení vás čaká príjemná masáž špeciálnou vybračnou maskou.

Čítaj viac
coolifting-4

Ošetrovanie pokožky pomocou prístroja Xília

Objavte veľkú kliniku krásy na jednom malom mieste, ktorá využíva najnovšie poznatky vedy a praktické skúsenosti kozmetiky.

xilia-procedury-stroj

Diamantová dermabrázia s medikálnymi hlavicami

Najmodernejšia metóda exfoliácie pokožky, ktorá úplne nahrádza klasický peeling.

Ošetrenie diamantovou mikrodermabráziou zabezpečuje kompletnú exfoliáciu odumretých buniek pomocou  uniformného vákuového podtlaku a slúži na vyhladenie reliéfu pokožky, tiež urýchľuje proces obnovy buniek.

Diamantová dermabrázia plnohodnotne nahrádza klasický peeling na začiatku kozmetického ošetrenia, tiež je vhodná na jazvy po akné, na pokožku s hrubšou, pórovitou štruktúrou prípadne na ošetrenie pigmentových škvŕn solárneho pôvodu.

Čítaj viac
_Xilia---rádiofrekvencia

Quadripolárna rádiofrekvencia

Veľmi obľúbená a významná procedúra.
Rádiofrekvencia s quadripolárnou hlavicou patrí  k  najúčinnejším spôsobom  ošetrenia tváre, vďaka schopnosti  zabezpečiť lepšiu prekrvenosť pokožky, prinavrátiť svalom tváre tonus a pružnosť.
Napomáha pri tvorbe kolagénu, elastínu a tiež zvyšuje tvorbu kyseliny hyalurónovej. Zároveň spevňuje ochabnuté kontúry tváre a spevňuje pokožku krku.
Ošetrenie je veľmi príjemné vďaka svojmu tepelnému pôsobeniu.

Ošetrenie sa doporučuje vo forme kúry.

Čítaj viac
endomasaz1

Xilia - Endomasáž
Vákuová podtlaková masáž

Veľmi jemná a príjemná forma masáže, ktorá obsahuje aj chromoterapiu v podobe modrého svetla.

Cieľom je urýchlenie odtoku produktov metabolizmu, urýchlenie toku lymfy a mobilizácia tukových buniek. Pokožka ostáva hladká, tonizovaná,  zmierňujú sa opuchy, zjemňujú sa vrásky.

Čítaj viac
xilia-stimul

STIMUL – lifting

Jedno z najlepších a najúčinnejších anti-age ošetrení, ktoré výrazne vyhladzuje vrásky.

Precvičenie svalovej skupiny pomocou bipolárnej elektrostimulácie. Jemný a selektívny spôsob tonizuje atonické svaly.

Ošetrenie stimuluje zamšu a spevňuje uvoľnené svaly. Vďaka týmto účinkom nadvihne ochabnuté časti tváre a nadvihne poklesnuté črty.
Bunky pokožky sa lepšie okysličia a dostáva sa ku nim viac živín, čo sa prejaví na zlepšení stavu pokožky.
Po ošetrení STIMULom výsledky sú ihneď viditeľné. Tvár sa vyhladí v dôsledku sťahovania svalov využitím stimulačného pôsobenia mikroprúdu, pokožka má svieži a mladistvejší vzhľad. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri ošetrení očného okolia, pri omladení okolia pier, pri ošetrení krku a dvojitej brady.

Čítaj viac

BIOLIFTING

Bio-mikrostimulácia je  forma elektroliftingu, ktorá stimuluje mikrocirkuláciu ciev v pokožke. Vďaka tomu dochádza k okysličeniu, výžive a revitalizácií v tkanivách.
Po ošetrení programom BIO-MIKROSTIMULÁCIA, výsledky sú spočiatku viditeľné iba zvnútra. Je to forma bezbolestnej tvárovej gymnastiky, ktorá zvyšuje metabolizmus, prekrvenie a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu.
Ošetrenie sa vykonáva len vo forme kúry !

Čítaj viac

Ionoforéza

Slúži na transport účinných látok čiastočným prekonaním bariérovej funkcie pokožky  a zároveň má veľmi silné hydratačné účinky. Vpravuje učinné látky do hlbších štruktúr pokožky využitím jednosmerného prúdu.

Čítaj viac

Meranie hydratácie – moisture control

Viete či je Vaša pokožka dostatočne hydratovaná ?

Zistíme to rýchlo a jednoducho vďaka špeciálnemu meraniu hydratácie na prístroji Xília.

Dermaplaning

Procedúra, pri ktorej sa využíva malý „shaper“, pomocou ktorého sa odstraňujú nielen jemné chĺpky na povrchu pokožky, ale aj odumreté bunky.
Ide v podstate o povrchové odstraňovanie nečistôt podobne, ako to prebieha pri peelingoch a exfoliátoroch, avšak v tomto prípade si vystačíte iba so spomínaným shaperom.

Benefity:

Odstránenie nečistôt aj odumretých buniek urýchľuje bunkovú obnovu a regeneráciu.

Okrem toho umožňuje efektívnejšie prenikanie produktov do hlbších vrstiev pokožky.

Je ideálna aj v prípade, že máte na tvári viac chĺpkov ako by ste si želali, pretože aj tie zadržiavajú nečistoty a oleje.

Ak sa bojíte toho, že chĺpky vám späť dorastú tmavšie a hrubšie, nemusíte sa báť. Chĺpky, ktoré pokrývajú pleť sú nazývané vellus, a tie oproti chĺpkom terminal (napríklad na obočí), nestrácajú svoju štandardnú formu.

Pre koho je dermaplaning ?

Túto procedúru ocenia všetci, ktorí bojujú so suchou pokožkou, nejednotným tónom pleti, povrchovými nedokonalosťami aj jazvami napríklad po akné.

Vhodná je aj pre zrelú pleť, ktorá zvykne byť zahltená odumretými bunkami spôsobenými spomalenou bunkovou výmenou.

Na druhej strane vyhnúť by sa jej mali všetci s mastnou pokožkou, s aktívnym akné alebo s hrubšími, tmavými chĺpkami. V tomto prípade môže vzniknúť podráždenie a následný zápal.

Čítaj viac

Klasická kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu

Masáž tváre má zo všetkých masáží najväčšie relaxačné účinky predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu, preto je vhodná aj pre mužov. Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie, tiež pomáha proti migrénam.

Čítaj viac
tetovanie-obocia-2

Tetovanie obočia

Permanentný make-up 

Tetovanie obočia metódou Microblading a Digitálny blading.

Microblading je tetovanie obočia, ktoré môžete poznať aj pod pojmom čiarkované obočie, pretože sa vykonáva manuálne (ručne) pomocou špecialného pera s čepieľkou a je založené na vpravovaní prírodného pigmentu pod povrch pokožky. Microbladingom doplníme chýbajúce chĺpky a zdokonalíme jeho tvar. Takéto obočie  vyzerá veľmi  prirodzene. 

Digitálny blading je tetovanie obočia, ktoré sa podobá na Microblading, tiež je založený na vpravovaní prírodného pigmentu pod povrch pokožky, avšak zásadným rozdielom je, že sa tetuje pomocou špeciálnej ihly, ktorá sa dostane hlbšie pod pokožku, pigment sa lepšie zapracuje, doplní chýbajúce chĺpky a vyplní celé vnútro obočia. Oproti Microbladingu je toto obočie výraznejšie ,ale stále nestráca prirodzenosť, vždy sa líši od klasického tetovania. 

Púdrové obočie
Jedná sa o ultramodernú techniku, ktorá Vám umožní dosiahnuť prirodzený vzhľad obočia, avšak pri tejto metóde obočie nadobúda vzhľad a farbu, ako keby ste si ho namaľovali bežnou farbou, ceruzkou, či tieňom. Táto metóda sa stala populárnou hlavne vďaka jeho efektu „dymu“ resp. krásneho prirodzeného vytieňovanie.

Ako to celé prebieha:

Predkreslíme obočie podľa predstáv klientky a spoločne vyberieme odtieň pigmentu
Tetovanú oblasť lokálne znecitlivíme pomocou anestetického krému
Približne po 20minútach vpravujeme pigment (metódou, ktorú si klientka zvolila) 
Samotný zákrok trvá približne 60 minút
Korekcia sa vykonáva najskôr po 6 týždňoch a najneskôr do 3 mesiacov, kedy doplníme pigment, aby bol výsledok 100%-tný. Prvá korekcia je zahrnutá v cene. 
Trvácnosť permanentného make-upu je rôzna. Závisí od mnohých faktorov: typ kože, regeneračné vlastnosti kože, opaľovanie, samotná domáca starostlivosť a pod. Pokožka pracuje , pigment sa postupne vstrebáva a olupuje spoločne s pokožkou. Preto treba myslieť nato, že pigment bude potrebné časom doplniť. Jeho trvácnosť je približne 1-3 roky. 

Čítaj viac

Umelé mihalnice

V ponuke máme mihalnice od 1D po 10D. Výsledný efekt je presne podľa predstáv klientky.

Čítaj viac
4D-mihalnice-kosice1

Lashlift & Botox (laminácia mihalníc)

Ideálne riešenie pre ženy, ktorým predlžovanie mihalníc umelými nevyhovuje !
Pomocou LASHLIFT sa mihalnice jemne vytočia, oko sa krásne optický zvýrazní a zväčší. LASH BOTOX je účinná profesionálna kúra na mihalnice, ktorá zvyšuje objem prirodzenej mihalnice vďaka kyseline hyalurónovej a tiež obsahu aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, argánu, ricínu, vitamínu E a ďalším. Uzdravuje, urýchľuje rast a posilňuje mihalnice. Obe procedúry sa robia spolu.

Čítaj viac

Laminácia obočia

Je to nová procedúra, pomocou ktorej sa dá krásne vytvarovať obočie bez zásahu do jeho prirodzenej štruktúry. Patrí k najmodernejším a najnovším technikám a vďaka aplikovanej keratínovej výžive podporuje aj jeho rast.
Cieľovou skupinou sú tak ženy, ako aj muži ak majú nasledujúce problémy:

 • Nepravidelný tvar
 • Mierna asymetria obočia
 • Problémy s priľnutím chĺpkov
 • Príliš svetlé obočie
 • Rýchla strata farby počas farbenia

U mužov sa však obočie nedofarbujeme. Cieľom je úprava „neposlušných” chĺpkov.
Dížka pôsobenia: 5-6 týždňov (Po prvej aplikácii to môže byť aj kratšie)

Čítaj viac

Ozdobné zubné šperky

Krásny úsmev treba zviditeľniť !

Súčasťou estetickej starostlivosti môže byť aj nalepenie zubných šperkov. Jedná sa o bezbolestnú a bezpečnú aplikáciu dentálnych šperkov na povrch zuba.

Povrch zuba sa najprv očistí. Ďalej sa po niekoľkých krokoch prilepí ozdoba na zub. Celá procedúra trvá približne 30 minút. Ozdobný kamienok je možné kedykoľvek bez zvyškov odstrániť.

Podmienkou pre bezpečnú aplikáciu dentálnych ozdôb je predovšetkým perfektná ústna hygiena a dobre ošetrený chrup.

Čítaj viac

Rezervovať termín

Nič nie je jednoduchšie. Stačí vyplniť a odoslať registračný formulár.